HP PhotoSmart A436

Popis kategórie

Popis tlačiarne HP PhotoSmart A436 HP PhotoSmart A436 je výkonná a spoľahlivá tlačiareň, ktorá je navrhnutá špeciálne pre fotografov a nadšencov do tlače. Táto tlačiareň je vybavená pokročilou technológiou, ktorá umožňuje vytvárať fotografie s vysokým rozlíšením a živými farbami. S jej kompaktným designom a ľahkou prenosnosťou je ideálna pre ľudí, ktorí často cestujú a chcú mať možnosť tlačiť svoje obľúbené snímky kdekoľvek. HP PhotoSmart A436 je vybavená intuitívnym ovládacím panelom, ktorý umožňuje jednoduché ovládanie a nastavenie tlače. Tlačiareň je schopná tlačiť fotografiu priamo z pamäťovej karty alebo z fotoaparátu pomocou USB kábla. Taktiež je možné pripojiť tlačiareň k počítaču a tlačiť fotografie zo softvéru HP Photosmart Essential, ktorý ponúka rôzne možnosti úpravy a vylepšenia fotografií. HP PhotoSmart A436 ponúka rýchlu a kvalitnú tlač s rozlíšením až 4800 x 1200 dpi. Tlačiareň je schopná tlačiť fotografie veľkosti 10 x 15 cm za menej ako 60 sekúnd, čo z nej robí ideálneho spoločníka na okamžitú tlač fotografií na každej spoločenskej udalosti. Okrem toho, tlačiareň je vybavená technológiou Automatickej fotografickej optimalizácie, ktorá automaticky upravuje a vylepšuje kvalitu fotografií, čím zabezpečuje živé farby a ostrosť detailov. Vďaka svojim pokročilým funkciám a vysokým výkonom je tlačiareň HP PhotoSmart A436 skvelou voľbou pre každého, kto sa zaujíma o kvalitnú tlač fotografií. S jej kompaktným a prenosným dizajnom, vysokým rozlíšením a rýchlosťou tlače je ideálnym riešením pre fotografov, ktorí chcú mať možnosť tlačiť svoje obľúbené snímky kdekoľvek a kedykoľvek. HP PhotoSmart A436 je spoľahlivý a výkonný partner pre všetkých, ktorí sa neuspokoja s ničím menej ako s dokonalou kvalitou fotografií.
Zobraziť celý popis Skryť popis
 • Náplň pre HP PhotoSmart A436 doručíme po celej SR a na stovky pobočiek
 • Garantujeme že táto náplň pre HP PhotoSmart A436 je plne kompatibilná
 • Táto náplň poskytuje vysokú kvalitu a stálosť tlače
 • Výhodné balenia s ešte väčšou úsporou na tlači
Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie

  S touto kombináciou filtrov si nevieme poradiť. Žiaľ, takýto tovar nemáme.

  Skúste použiť iné filtre alebo nám zavolajte na číslo 0940 500 540 alebo napíšte mail na info@tonezo.sk a radi vám s výberom pomôžeme.

Recenzie

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  super cena čo je u mňa prvoradé
  dostal som darček vodotesné puzdro, ani som o tom nevedel
  Vidieť, že si vážia zákazníka.

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  super cena
  bezproblémová funkčnosť
  malý darček
  Môj druhý nákup.

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  Maximálná spokojnosť s promptným vybavením objednávky/menej ako 24 hodín/, dúfam však,že mi kazeta vydrží dlhšie ako posledná objednávka pred rokom/nevydržala na 800 kopií ako bolo deklarované, bolo to maximálne
  400 kopií, ale aj tak som spokojná, i keď cena dosť vzrástla takmer o 5 eur
  oproti predchádzajúcej objednávke