HP PageWide Pro 772dw

Popis kategórie

, rád vám poskytnem komplexný popis tlačiarne HP PageWide Pro 772dw. Táto tlačiareň je výkonným zariadením, ktoré je ideálne pre firmy a kancelárie s vysokým objemom tlače. S využitím pokročilých technológií PageWide prináša tlačiareň vynikajúcu rýchlosť a kvalitu tlače. HP PageWide Pro 772dw je vybavená širokým rozsahom funkcií a možností, ktoré umožňujú efektívne a pohodlné používanie. Tlačiareň je vybavená rýchlym dvojjadrovým procesorom a veľkou pamäťou, čo umožňuje rýchle spracovanie a tlač veľkého množstva dokumentov. S rozhraním Ethernet a bezdrôtovým pripojením je možné tlačiť z rôznych zariadení a zdieľať tlačiareň s viacerými používateľmi v sieti. Tlačiareň HP PageWide Pro 772dw ponúka vysokú kvalitu tlače s rozlíšením až 1200 x 1200 dpi. Táto tlačiareň je schopná tlačiť až 45 strán za minútu, čo z nej robí jednu z najrýchlejších tlačiarní vo svojej triede. Okrem štandardného tlačenia papiera je tlačiareň tiež schopná tlačiť na rôzne média, vrátane fotopapiera a obálok. S kapacitou zásobníka na 500 listov a možnosťou rozšírenia až na 1 550 listov je tlačiareň pripravená zvládnuť aj veľký pracovný objem. Táto tlačiareň je navyše vybavená mnohými bezpečnostnými funkciami, ktoré zaisťujú ochranu vašich dát a siete. S možnosťou autentifikácie používateľov a kontroly prístupu umožňuje tlačiareň spravovať a monitorovať tlačové úlohy s dôvernosťou. Okrem toho je tlačiareň schopná automaticky opravovať chyby tlače a sledovať spotrebu atramentu, čo zaisťuje efektívne využitie zdrojov a úsporu nákladov. Tlačiareň HP PageWide Pro 772dw je vynikajúcim zariadením pre firemné prostredie, ktoré potrebuje rýchlu a spoľahlivú tlač. S vysokou kvalitou tlače, výkonným hardvérom a širokým rozsahom funkcií je táto tlačiareň skvelou voľbou pre každú kanceláriu.
Zobraziť celý popis Skryť popis
 • Náplň pre HP PageWide Pro 772dw doručíme po celej SR a na stovky pobočiek
 • Garantujeme že táto náplň pre HP PageWide Pro 772dw je plne kompatibilná
 • Táto náplň poskytuje vysokú kvalitu a stálosť tlače
 • Výhodné balenia s ešte väčšou úsporou na tlači
Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie

  S touto kombináciou filtrov si nevieme poradiť. Žiaľ, takýto tovar nemáme.

  Skúste použiť iné filtre alebo nám zavolajte na číslo 0940 500 540 alebo napíšte mail na info@tonezo.sk a radi vám s výberom pomôžeme.

Recenzie

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  super cena čo je u mňa prvoradé
  dostal som darček vodotesné puzdro, ani som o tom nevedel
  Vidieť, že si vážia zákazníka.

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  super cena
  bezproblémová funkčnosť
  malý darček
  Môj druhý nákup.

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  Maximálná spokojnosť s promptným vybavením objednávky/menej ako 24 hodín/, dúfam však,že mi kazeta vydrží dlhšie ako posledná objednávka pred rokom/nevydržala na 800 kopií ako bolo deklarované, bolo to maximálne
  400 kopií, ale aj tak som spokojná, i keď cena dosť vzrástla takmer o 5 eur
  oproti predchádzajúcej objednávke