HP LaserJet 4v

Popis kategórie

HP LaserJet 4v predstavuje výkonnú laserovú tlačiareň, ktorá exceluje v spoľahlivosti a kvalite tlače. Toto špičkové tlačové zariadenie od HP je navrhnuté pre náročné podnikové prostredie, kde sa vyžaduje rýchla a presná tlač bez kompromisov.HP LaserJet 4v disponuje pokročilými technologickými funkciami, ktoré zabezpečujú optimálnu produktivitu. Jeho vysoká rýchlosť tlače a výborná rozlíšenie zabezpečujú ostrý a čistý výstup, či už tlačíte text, grafiku alebo komplexné dokumenty. S touto tlačiarňou môžete spoľahnúť na konzistentne výsledky bez ohľadu na náročnosť tlačovej úlohy.HP LaserJet 4v je vybavený praktickými funkciami, vrátane možnosti tlače z rôznych zariadení, čo umožňuje pohodlné zdieľanie tlačových úloh v pracovnom kolektíve. Jeho schopnosť spracovávať veľký objem úloh s minimálnou potrebou údržby robí z tejto tlačiarne efektívne riešenie pre podnikové prostredie.Tento model HP LaserJet 4v sa vyznačuje robustnou konštrukciou a dlhou životnosťou, čo z neho robí investíciu do dlhodobého tlačového riešenia. S nízkymi nákladmi na prevádzku a energeticky úsporným prevádzkou prispieva k ekologickej udržateľnosti vášho pracoviska.Celkovo HP LaserJet 4v predstavuje spoľahlivého partnera pre náročné tlačové potreby podnikového prostredia. S touto tlačiarňou budete môcť efektívne spravovať svoje tlačové úlohy a dosiahnuť vynikajúce výsledky v každom tlačovom projekte. Investujte do spoľahlivosti a kvality s HP LaserJet 4v.
Zobraziť celý popis Skryť popis
 • Náplň pre HP LaserJet 4v doručíme po celej SR a na stovky pobočiek
 • Garantujeme že táto náplň pre HP LaserJet 4v je plne kompatibilná
 • Táto náplň poskytuje vysokú kvalitu a stálosť tlače
 • Výhodné balenia s ešte väčšou úsporou na tlači
Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie

  S touto kombináciou filtrov si nevieme poradiť. Žiaľ, takýto tovar nemáme.

  Skúste použiť iné filtre alebo nám zavolajte na číslo 0940 500 540 alebo napíšte mail na info@tonezo.sk a radi vám s výberom pomôžeme.

Recenzie

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  super cena čo je u mňa prvoradé
  dostal som darček vodotesné puzdro, ani som o tom nevedel
  Vidieť, že si vážia zákazníka.

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  super cena
  bezproblémová funkčnosť
  malý darček
  Môj druhý nákup.

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  Maximálná spokojnosť s promptným vybavením objednávky/menej ako 24 hodín/, dúfam však,že mi kazeta vydrží dlhšie ako posledná objednávka pred rokom/nevydržala na 800 kopií ako bolo deklarované, bolo to maximálne
  400 kopií, ale aj tak som spokojná, i keď cena dosť vzrástla takmer o 5 eur
  oproti predchádzajúcej objednávke