HP LaserJet 4L

Popis kategórie

Určite, môžem vytvoriťHP LaserJet 4L. Táto špičková tlačiareň je navrhnutá pre malé a stredne veľké podniky, ktoré potrebujú spoľahlivý tlačový výkon. HP LaserJet 4L je vybavená vysoko kvalitným laserovým tlačovým mechanizmom, ktorý poskytuje ostré a čisté výstupy s rozlíšením až 600 x 600 dpi. Tlačiareň obsahuje 4MB pamäť, čo umožňuje rýchlu spracovanie aj veľkých tlačových úloh. Okrem toho, HP LaserJet 4L ponúka rýchlosť tlače až 4 strany za minútu, čo z nej robí efektívneho partnera pre každodenné tlačové potreby. Tlačiareň je navrhnutá s ohľadom na jednoduchú obsluhu a údržbu, čo znamená, že používatelia môžu ľahko vymieňať tonery a ďalšie súčasti bez zbytočných komplikácií. HP LaserJet 4L je tiež kompaktná a štýlová, čo z nej robí ideálnu voľbu pre kancelárie s obmedzeným priestorom. Celkovo je HP LaserJet 4L spoľahlivá a výkonná tlačiareň, ktorá zabezpečí vysokú kvalitu tlače a efektívnu prevádzku pre svojich používateľov. Svojou spoľahlivosťou a jednoduchou obsluhou si zaslúži uznanie ako skvelá voľba pre podniky, ktoré potrebujú spoľahlivé a kvalitné tlačové riešenie. HP LaserJet 4L je ideálnym spoločníkom pre tlačové potreby malých a stredných podnikov, ktoré ocenia spoľahlivosť a výkonnosť tejto kvalitnej tlačiarne.
Zobraziť celý popis Skryť popis
 • Náplň pre HP LaserJet 4L doručíme po celej SR a na stovky pobočiek
 • Garantujeme že táto náplň pre HP LaserJet 4L je plne kompatibilná
 • Táto náplň poskytuje vysokú kvalitu a stálosť tlače
 • Výhodné balenia s ešte väčšou úsporou na tlači
Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie

  S touto kombináciou filtrov si nevieme poradiť. Žiaľ, takýto tovar nemáme.

  Skúste použiť iné filtre alebo nám zavolajte na číslo 0940 500 540 alebo napíšte mail na info@tonezo.sk a radi vám s výberom pomôžeme.

Recenzie

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  super cena čo je u mňa prvoradé
  dostal som darček vodotesné puzdro, ani som o tom nevedel
  Vidieť, že si vážia zákazníka.

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  super cena
  bezproblémová funkčnosť
  malý darček
  Môj druhý nákup.

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  Maximálná spokojnosť s promptným vybavením objednávky/menej ako 24 hodín/, dúfam však,že mi kazeta vydrží dlhšie ako posledná objednávka pred rokom/nevydržala na 800 kopií ako bolo deklarované, bolo to maximálne
  400 kopií, ale aj tak som spokojná, i keď cena dosť vzrástla takmer o 5 eur
  oproti predchádzajúcej objednávke