HP LaserJet 4200n

Popis kategórie

Tlačiareň HP LaserJet 4200n je vysoko výkonný laserový tlačiarenský stroj navrhnutý pre profesionálnu potrebu tlače. Svojím moderným dizajnom a spoľahlivým výkonom si získala dôveru mnohých užívateľov. Tento model tlačiarne je vybavený modernými technológiami, ktoré zabezpečujú vysokú kvalitu tlače. Vďaka laserovej technológii je možné dosiahnuť výsledky s vysokým rozlíšením a jasnými detailmi. S rozlíšením tlače až 1200 dpi je každá stránka triedy dokumentov naozaj pôsobivá. HP LaserJet 4200n je schopný tlačiť rýchlosťou až 35 stránok za minútu, čo z neho robí šikovného spoločníka pre firemné prostredie s vysokým objemom tlače. Navyše, vďaka svojej veľkej kapacite zásobníka papiera môžete bez problémov tlačiť aj veľké tlačové úlohy. Tlačiareň je navrhnutá s dôrazom na pohodlie užívateľa. S jednoduchým ovládaním a prehľadným displejom je manipulácia s tlačiarňou veľmi jednoduchá. Okrem toho, HP LaserJet 4200n je vybavená rôznymi pripojiteľnosťou možnosťami, ako napríklad ethernetový port, čo umožňuje ľahké pripojenie k sieti a zdieľanie tlačiarne v pracovnom prostredí. Vďaka svojmu spoľahlivému výkonu a vynikajúcej kvalite tlače je tlačiareň HP LaserJet 4200n ideálnou voľbou pre každú firmu, ktorá potrebuje vysokú produktivitu a spoľahlivosť vo svojom tlačovom riešení. Tento výkonný model tlačiarne vám poskytne vynikajúce výsledky a presnú tlač, čo oceníte pri každom použití. Tlačiareň HP LaserJet 4200n je skutočne impozantným zariadením, ktoré kombinuje výkonnosť, rýchlosť a spoľahlivosť. Bez ohľadu na to, či ste v kancelárii alebo doma, táto tlačiareň vám poskytne všetko, čo potrebujete pre kvalitnú tlačovú prácu.
Zobraziť celý popis Skryť popis
 • Náplň pre HP LaserJet 4200n doručíme po celej SR a na stovky pobočiek
 • Garantujeme že táto náplň pre HP LaserJet 4200n je plne kompatibilná
 • Táto náplň poskytuje vysokú kvalitu a stálosť tlače
 • Výhodné balenia s ešte väčšou úsporou na tlači
Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie

  S touto kombináciou filtrov si nevieme poradiť. Žiaľ, takýto tovar nemáme.

  Skúste použiť iné filtre alebo nám zavolajte na číslo 0940 500 540 alebo napíšte mail na info@tonezo.sk a radi vám s výberom pomôžeme.

Recenzie

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  super cena čo je u mňa prvoradé
  dostal som darček vodotesné puzdro, ani som o tom nevedel
  Vidieť, že si vážia zákazníka.

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  super cena
  bezproblémová funkčnosť
  malý darček
  Môj druhý nákup.

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  Maximálná spokojnosť s promptným vybavením objednávky/menej ako 24 hodín/, dúfam však,že mi kazeta vydrží dlhšie ako posledná objednávka pred rokom/nevydržala na 800 kopií ako bolo deklarované, bolo to maximálne
  400 kopií, ale aj tak som spokojná, i keď cena dosť vzrástla takmer o 5 eur
  oproti predchádzajúcej objednávke