HP DeskJet 5440xi

Popis kategórie

HP DeskJet 5440xi je všestranná tlačiareň určená pre domáce použitie, ktorá ponúka spoľahlivý a kvalitný tlačový výkon. S kompaktným a elegantným dizajnom sa ľahko prispôsobí akémukoľvek pracovnému prostrediu. Tento model je vybavený pokročilou technológiou tlače, vďaka ktorej môžete tlačiť fotografie a dokumenty s vysokým rozlíšením a živými farbami. HP DeskJet 5440xi ponúka rýchlu tlačovú rýchlosť až 22 strán za minútu v čiernej a 21 strán za minútu v farbe. Tento výkonný tlačiareň je schopný spracovať širokú škálu tlačových médií vrátane bežného papiera, fotografického papiera, obálok a kartónov. Vďaka automatickému dvojstrannému tlačeniu môžete tlačiť obidve strany dokumentov bez potreby ručného otočenia papiera. HP DeskJet 5440xi je tiež vybavený rôznymi pripojitelnosťou možnosťami. Môžete ho pripojiť k počítaču pomocou kábla USB alebo bezdrôtovo prostredníctvom WiFi pripojenia. Navyše, táto tlačiareň je kompatibilná s rôznymi operačnými systémami, vrátane Windows a MacOS. To znamená, že si môžete vychutnať jednoduchú a pohodlnú tlač bez ohľadu na to, aký operačný systém používate. S HP DeskJet 5440xi môžete mať istotu, že získate kvalitné tlačové výsledky a spoľahlivý výkon. Táto tlačiareň je navrhnutá s ohľadom na vaše potreby a poskytuje jednoduché ovládanie a údržbu. Bez ohľadu na to, či potrebujete tlačiť dokumenty pre domáce alebo pracovné účely, HP DeskJet 5440xi je skvelou voľbou pre každého, kto hľadá spoľahlivú a efektívnu tlačiareň.
Zobraziť celý popis Skryť popis
 • Náplň pre HP DeskJet 5440xi doručíme po celej SR a na stovky pobočiek
 • Garantujeme že táto náplň pre HP DeskJet 5440xi je plne kompatibilná
 • Táto náplň poskytuje vysokú kvalitu a stálosť tlače
 • Výhodné balenia s ešte väčšou úsporou na tlači
Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie

  S touto kombináciou filtrov si nevieme poradiť. Žiaľ, takýto tovar nemáme.

  Skúste použiť iné filtre alebo nám zavolajte na číslo 0940 500 540 alebo napíšte mail na info@tonezo.sk a radi vám s výberom pomôžeme.

Recenzie

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  super cena čo je u mňa prvoradé
  dostal som darček vodotesné puzdro, ani som o tom nevedel
  Vidieť, že si vážia zákazníka.

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  super cena
  bezproblémová funkčnosť
  malý darček
  Môj druhý nákup.

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  Maximálná spokojnosť s promptným vybavením objednávky/menej ako 24 hodín/, dúfam však,že mi kazeta vydrží dlhšie ako posledná objednávka pred rokom/nevydržala na 800 kopií ako bolo deklarované, bolo to maximálne
  400 kopií, ale aj tak som spokojná, i keď cena dosť vzrástla takmer o 5 eur
  oproti predchádzajúcej objednávke