HP DeskJet 500

Popis kategórie

Samonabíjacia tlačiareň HP DeskJet 500 je spoľahlivým a výkonným zariadením, ktoré zabezpečí vysokú kvalitu tlače vo vašej domácnosti alebo kancelárii. Táto kompaktná tlačiareň sa vyznačuje jednoduchým ovládaním a elegantným dizajnom, čo ju robí vhodnou voľbou pre každého, kto potrebuje spoľahlivý tlačový stroj. HP DeskJet 500 ponúka rýchlu tlač a vynikajúcu kvalitu tlače, čím vám ušetrí čas a zabezpečí profesionálne výsledky. Táto tlačiareň je vybavená modernou technológiou, ktorá umožňuje tlač vysokého rozlíšenia a jasných farieb, čím zaručí vynikajúcu kvalitu tlače vo vašich dokumentoch a fotografiách. HP DeskJet 500 tiež podporuje bezdrôtové pripojenie, čo vám umožní tlačiť jednoducho a pohodlne zo vzdialených zariadení. Okrem toho, vďaka svojej kompaktnosti a tichému prevádzkovaniu, sa tento tlačový stroj ľahko zmestí do akéhokoľvek prostredia a nebudete mať pocit, že ruší svojím chodom. Vďaka jednoduchej inštalácii a používateľsky prívetivému rozhraniu, tlačiareň HP DeskJet 500 je ideálnym riešením pre každého, kto hľadá spoľahlivý a výkonný tlačový stroj. Súčasne vám ponúka možnosť tlače priamo z vášho smartfónu alebo tabletu, čím vám poskytne maximálnu flexibilitu a pohodlie. Nech už potrebujete tlačiť dokumenty, fotografie alebo iné materiály, tlačiareň HP DeskJet 500 vám poskytne všetko, čo potrebujete pre kvalitnú a efektívnu tlač.
Zobraziť celý popis Skryť popis
 • Náplň pre HP DeskJet 500 doručíme po celej SR a na stovky pobočiek
 • Garantujeme že táto náplň pre HP DeskJet 500 je plne kompatibilná
 • Táto náplň poskytuje vysokú kvalitu a stálosť tlače
 • Výhodné balenia s ešte väčšou úsporou na tlači
Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie

  S touto kombináciou filtrov si nevieme poradiť. Žiaľ, takýto tovar nemáme.

  Skúste použiť iné filtre alebo nám zavolajte na číslo 0940 500 540 alebo napíšte mail na info@tonezo.sk a radi vám s výberom pomôžeme.

Recenzie

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  super cena čo je u mňa prvoradé
  dostal som darček vodotesné puzdro, ani som o tom nevedel
  Vidieť, že si vážia zákazníka.

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  super cena
  bezproblémová funkčnosť
  malý darček
  Môj druhý nákup.

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  Maximálná spokojnosť s promptným vybavením objednávky/menej ako 24 hodín/, dúfam však,že mi kazeta vydrží dlhšie ako posledná objednávka pred rokom/nevydržala na 800 kopií ako bolo deklarované, bolo to maximálne
  400 kopií, ale aj tak som spokojná, i keď cena dosť vzrástla takmer o 5 eur
  oproti predchádzajúcej objednávke