HP DeskJet 400

Popis kategórie

HP DeskJet 400 je vynikajúci tlačiareň, ktorá prináša spoľahlivý a vysoko kvalitný tlačový výkon pre domáce a malé kancelárie. Táto kompaktná a ľahko prenosná tlačiareň ponúka funkcie, ktoré vám umožnia tlačiť všetko, čo potrebujete, bez komplikácií. S HP DeskJet 400 môžete tlačiť dokumenty, fotografie a iné obsahy s maximálnou rozlíšením 4800 x 1200 dpi, čo zaručuje ostré a detailné výsledky. Táto tlačiareň je vybavená rýchlym a tichým tlačovým mechanizmom, ktorý vám umožní tlačiť až 10 strán za minútu, čo je ideálne pre rýchle a efektívne tlačenie. HP DeskJet 400 je kompatibilný s rôznymi typmi médii, vrátane obyčajného papiera, fotografického papiera a vizitiek. Taktiež ponúka možnosť tlače bez okrajov, čo umožňuje tlačiť fotografie a dokumenty bez rušivých okrajov. Táto tlačiareň je tiež vybavená automatickým dvojstranným tlačením, čo vám umožní ušetriť na spotrebe papiera a tlačiť obojstranne. HP DeskJet 400 je jednoduchý a intuitívny na používanie. Je vybavený prehľadným a jednoduchým ovládacím panelom, ktorý vám umožňuje rýchlo a ľahko nastaviť a ovládať tlačiareň. Táto tlačiareň je tiež kompatibilná s rôznymi operačnými systémami, vrátane Windows a MacOS, čo zaručuje, že ju môžete používať s akýmkoľvek zariadením. HP DeskJet 400 je tiež vybavený rôznymi pripojovacími možnosťami, vrátane USB a bezdrôtového pripojenia, čo vám umožňuje tlačiť z rôznych zariadení, vrátane počítačov, smartfónov a tabletov. Táto tlačiareň je tiež vybavená mobilnou tlačou, čo znamená, že môžete tlačiť dokumenty a fotografie priamo z vášho smartfónu alebo tabletu. HP DeskJet 400 je spoľahlivá a výkonná tlačiareň, ktorá poskytuje vysokú kvalitu tlače a jednoduché používanie. S jeho kompaktným a prenosným dizajnom je ideálny pre domáce a malé kancelárie, ktoré potrebujú spoľahlivé a efektívne tlačenie. Užite si výhody vysoko kvalitnej tlače s HP DeskJet 400 a získajte profesionálne výsledky každýkrát, keď si potrebujete niečo vytlačiť.
Zobraziť celý popis Skryť popis
 • Náplň pre HP DeskJet 400 doručíme po celej SR a na stovky pobočiek
 • Garantujeme že táto náplň pre HP DeskJet 400 je plne kompatibilná
 • Táto náplň poskytuje vysokú kvalitu a stálosť tlače
 • Výhodné balenia s ešte väčšou úsporou na tlači
Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie

  S touto kombináciou filtrov si nevieme poradiť. Žiaľ, takýto tovar nemáme.

  Skúste použiť iné filtre alebo nám zavolajte na číslo 0940 500 540 alebo napíšte mail na info@tonezo.sk a radi vám s výberom pomôžeme.

Recenzie

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  super cena čo je u mňa prvoradé
  dostal som darček vodotesné puzdro, ani som o tom nevedel
  Vidieť, že si vážia zákazníka.

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  super cena
  bezproblémová funkčnosť
  malý darček
  Môj druhý nákup.

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  Maximálná spokojnosť s promptným vybavením objednávky/menej ako 24 hodín/, dúfam však,že mi kazeta vydrží dlhšie ako posledná objednávka pred rokom/nevydržala na 800 kopií ako bolo deklarované, bolo to maximálne
  400 kopií, ale aj tak som spokojná, i keď cena dosť vzrástla takmer o 5 eur
  oproti predchádzajúcej objednávke