HP DeskJet 340cm

Popis kategórie

HP DeskJet 340cm je prenosná tlačiareň, ktorá prináša výkonný tlačový výkon vo veľmi kompaktnom tele. S jeho elegantným dizajnom a nízkou hmotnosťou je ideálny pre ľudí, ktorí potrebujú tlačiť kvalitné dokumenty a fotografie na cestách alebo v malých pracovných priestoroch. Táto tlačiareň je vybavená najnovšou technológiou atramentových tlačiarní od spoločnosti HP, čo zaručuje ostré a živé tlačové výstupy. S HP DeskJet 340cm môžete tlačiť vo vysokom rozlíšení až 4800 x 1200 dpi, čo zabezpečuje jasnú a detailnú kvalitu tlače. Táto tlačiareň je tiež schopná tlačiť bezokrajovo až na formát A4, čo vám umožňuje vytvárať profesionálne vyzerať dokumenty a fotografie. Ďalšou skvelou funkciou tejto tlačiarne je možnosť tlače z mobilných zariadení pomocou technológie Wi-Fi Direct. Stačí jednoducho pripojiť váš smartfón alebo tablet k tlačiarni a tlačiť kdekoľvek a kedykoľvek. HP DeskJet 340cm je tiež vybavený rýchlym tlačovým mechanizmom, ktorý umožňuje tlačiť až 8 strán A4 za minútu v čiernobielej farbe a 5,5 strán za minútu v farbe. Táto tlačiareň má tiež veľmi nízku spotrebu energie, čo je skvelé pre tých, ktorí sa zaujímajú o životné prostredie a chcú ušetriť na energii. Celkovo je HP DeskJet 340cm skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú prenosnú a výkonnú tlačiareň. Jeho kompaktný dizajn a vysoká kvalita tlače robia z neho ideálneho spoločníka pre každodenné tlačové potreby. S možnosťou tlače z mobilných zariadení a rýchlym tlačovým výkonom je táto tlačiareň skutočne výnimočná. Nech už potrebujete tlačiť dokumenty alebo fotografie, HP DeskJet 340cm vám poskytne všetko, čo potrebujete pre profesionálny a kvalitný tlačový zážitok.
Zobraziť celý popis Skryť popis
 • Náplň pre HP DeskJet 340cm doručíme po celej SR a na stovky pobočiek
 • Garantujeme že táto náplň pre HP DeskJet 340cm je plne kompatibilná
 • Táto náplň poskytuje vysokú kvalitu a stálosť tlače
 • Výhodné balenia s ešte väčšou úsporou na tlači
Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie

  S touto kombináciou filtrov si nevieme poradiť. Žiaľ, takýto tovar nemáme.

  Skúste použiť iné filtre alebo nám zavolajte na číslo 0940 500 540 alebo napíšte mail na info@tonezo.sk a radi vám s výberom pomôžeme.

Recenzie

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  super cena čo je u mňa prvoradé
  dostal som darček vodotesné puzdro, ani som o tom nevedel
  Vidieť, že si vážia zákazníka.

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  super cena
  bezproblémová funkčnosť
  malý darček
  Môj druhý nákup.

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  Maximálná spokojnosť s promptným vybavením objednávky/menej ako 24 hodín/, dúfam však,že mi kazeta vydrží dlhšie ako posledná objednávka pred rokom/nevydržala na 800 kopií ako bolo deklarované, bolo to maximálne
  400 kopií, ale aj tak som spokojná, i keď cena dosť vzrástla takmer o 5 eur
  oproti predchádzajúcej objednávke