HP DeskJet 320

Popis kategórie

HP DeskJet 320 Tlačiareň HP DeskJet 320 je kompaktná a výkonná tlačiareň, ktorá je navrhnutá pre domáce použitie aj malé kancelárie. Svojím elegantným dizajnom a vysokou kvalitou tlače ponúka tento model užívateľom široké možnosti a pohodlné používanie. Tlačiareň je vybavená pokročilou technológiou, ktorá zabezpečuje vynikajúce výsledky tlače a vysokú presnosť pri reprodukcii farieb. HP DeskJet 320 je vybavená rýchlym a spoľahlivým tlačovým mechanizmom, ktorý umožňuje tlačenie s rýchlosťou až 20 stránok za minútu. Táto funkcia je veľmi užitočná pre používateľov, ktorí potrebujú tlačiť veľké množstvo dokumentov v krátkom čase. Tlačiareň tiež podporuje bezdrôtové pripojenie, čo umožňuje jednoduché a rýchle tlačenie zo zariadení ako sú smartfóny, tablety alebo počítače. Jednou z hlavných výhod HP DeskJet 320 je jej vysoká kvalita tlače. Tlačiareň je vybavená pokročilou technológiou tlače, ktorá zabezpečuje ostré a detailné texty a obrázky. Farby sú jasné a živé, čo robí tento model ideálnym nástrojom pre tlač fotografií a farebných dokumentov. Tlačiareň tiež ponúka možnosť tlače obojstranne, čo šetrí papier a znižuje náklady na tlač. HP DeskJet 320 je jednoduchá na používanie a údržbu. Tlačiareň je vybavená intuitívnym ovládacím panelom, ktorý umožňuje jednoduché nastavenie a ovládanie tlačiarne. Tlačiareň tiež obsahuje automatický podávač papiera, ktorý umožňuje pohodlné a rýchle vkladanie papiera do tlačiarne. Pre údržbu tlačiarne je k dispozícii jednoduchý systém výmeny atramentových kaziet a čistenia tlačových hláv. HP DeskJet 320 je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivú a výkonnú tlačiareň pre domáce použitie alebo malú kanceláriu. Svojím elegantným dizajnom, rýchlosťou tlače a vysokou kvalitou výstupu ponúka tento model všetko, čo potrebujete pre efektívne a profesionálne tlačenie. Nech už potrebujete tlačiť textové dokumenty, fotografiu alebo farebný leták, HP DeskJet 320 je tlačiareň, na ktorú sa môžete spoľahnúť.
Zobraziť celý popis Skryť popis
 • Náplň pre HP DeskJet 320 doručíme po celej SR a na stovky pobočiek
 • Garantujeme že táto náplň pre HP DeskJet 320 je plne kompatibilná
 • Táto náplň poskytuje vysokú kvalitu a stálosť tlače
 • Výhodné balenia s ešte väčšou úsporou na tlači
Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie

  S touto kombináciou filtrov si nevieme poradiť. Žiaľ, takýto tovar nemáme.

  Skúste použiť iné filtre alebo nám zavolajte na číslo 0940 500 540 alebo napíšte mail na info@tonezo.sk a radi vám s výberom pomôžeme.

Recenzie

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  super cena čo je u mňa prvoradé
  dostal som darček vodotesné puzdro, ani som o tom nevedel
  Vidieť, že si vážia zákazníka.

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  super cena
  bezproblémová funkčnosť
  malý darček
  Môj druhý nákup.

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  Maximálná spokojnosť s promptným vybavením objednávky/menej ako 24 hodín/, dúfam však,že mi kazeta vydrží dlhšie ako posledná objednávka pred rokom/nevydržala na 800 kopií ako bolo deklarované, bolo to maximálne
  400 kopií, ale aj tak som spokojná, i keď cena dosť vzrástla takmer o 5 eur
  oproti predchádzajúcej objednávke