HP DeskJet 310

Popis kategórie

HP DeskJet 310 je kompaktná a výkonná tlačiareň, ktorá ponúka skvelú hodnotu za svoju cenu. S jej jednoduchým a moderným dizajnom je ideálna pre domáce použitie alebo malé kancelárie. Táto tlačiareň je vybavená najnovšou technológiou a poskytuje vam vysokú kvalitu tlače bez kompromisov. HP DeskJet 310 prináša vynikajúce výsledky tlače s rozlíšením až 1200 dpi, čo znamená ostré a jasné texty aj farebné obrázky. S rýchlosťou tlače až 7 strán za minútu (čiernobielo) a 5 strán za minútu (farebne), táto tlačiareň vám ušetrí čas a zvýši efektivitu vašej práce. Tlačiareň HP DeskJet 310 je tiež vybavená praktickými funkciami, ako je bezdrôtové tlačenie cez Wi-Fi a mobilnú aplikáciu. Toto vám umožní jednoduché tlačenie z akéhokoľvek zariadenia, či už je to váš smartfón, tablet alebo počítač. Navyše, táto tlačiareň je kompatibilná s rôznymi typmi papiera a ponúka možnosti tlače dvojstranne až do formátu A4. Vysoko výkonná a cenovo dostupná, tlačiareň HP DeskJet 310 je ideálnym riešením pre každého, kto potrebuje kvalitnú tlačiareň do domácnosti alebo kancelárie. S jej spoľahlivosťou a funkčnosťou vám táto tlačiareň poskytne vynikajúce výsledky a uspokojí vaše potreby tlače. Nech už tlačíte dokumenty alebo fotografie, HP DeskJet 310 je tu pre vás, aby vám poskytla profesionálne výsledky bez zbytočných komplikácií.
Zobraziť celý popis Skryť popis
 • Náplň pre HP DeskJet 310 doručíme po celej SR a na stovky pobočiek
 • Garantujeme že táto náplň pre HP DeskJet 310 je plne kompatibilná
 • Táto náplň poskytuje vysokú kvalitu a stálosť tlače
 • Výhodné balenia s ešte väčšou úsporou na tlači
Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie

  S touto kombináciou filtrov si nevieme poradiť. Žiaľ, takýto tovar nemáme.

  Skúste použiť iné filtre alebo nám zavolajte na číslo 0940 500 540 alebo napíšte mail na info@tonezo.sk a radi vám s výberom pomôžeme.

Recenzie

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  super cena čo je u mňa prvoradé
  dostal som darček vodotesné puzdro, ani som o tom nevedel
  Vidieť, že si vážia zákazníka.

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  super cena
  bezproblémová funkčnosť
  malý darček
  Môj druhý nákup.

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  Maximálná spokojnosť s promptným vybavením objednávky/menej ako 24 hodín/, dúfam však,že mi kazeta vydrží dlhšie ako posledná objednávka pred rokom/nevydržala na 800 kopií ako bolo deklarované, bolo to maximálne
  400 kopií, ale aj tak som spokojná, i keď cena dosť vzrástla takmer o 5 eur
  oproti predchádzajúcej objednávke