HP Color LaserJet Enterprise M855+

Popis kategórie

HP Color LaserJet Enterprise M855+ predstavuje vynikajúcu tlačiareň pre firemné prostredie, ktorá združuje vysoký výkon s pokročilými farebnými možnosťami. Táto tlačiareň je navrhnutá pre profesionálnu tlač vysokého objemu s presnými výsledkami a spoľahlivým prevádzkovým výkonom.S vysokým rozlíšením a farebnou presnosťou prináša HP Color LaserJet Enterprise M855+ vašim dokumentom výrazné a živé farby. Rýchla tlač v kombinácii s možnosťou tlače veľkých objemov robí z tejto tlačiarne ideálne riešenie pre firemné prostredie s vysokým pracovným tempom.Dotykový displej tejto tlačiarne umožňuje jednoduchú navigáciu a nastavenie tlačových preferencií, čím uľahčuje ovládanie a správu tlačových úloh. HP Color LaserJet Enterprise M855+ je tiež vybavená pokročilými zabezpečovacími funkciami, ktoré chránia citlivé informácie a dokumenty.Ekologický prístup tejto tlačiarne je zreteľný v efektívnom využívaní energie a možnosti recyklácie tonerových kaziet. HP Color LaserJet Enterprise M855+ je pre váš tím spoľahlivým partnerom v farebnej tlači, ktorý prináša vysoký výkon a výnimočné farebné výstupy.
Zobraziť celý popis Skryť popis
 • Náplň pre HP Color LaserJet Enterprise M855+ doručíme po celej SR a na stovky pobočiek
 • Garantujeme že táto náplň pre HP Color LaserJet Enterprise M855+ je plne kompatibilná
 • Táto náplň poskytuje vysokú kvalitu a stálosť tlače
 • Výhodné balenia s ešte väčšou úsporou na tlači
Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie

  S touto kombináciou filtrov si nevieme poradiť. Žiaľ, takýto tovar nemáme.

  Skúste použiť iné filtre alebo nám zavolajte na číslo 0940 500 540 alebo napíšte mail na info@tonezo.sk a radi vám s výberom pomôžeme.

Recenzie

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  super cena čo je u mňa prvoradé
  dostal som darček vodotesné puzdro, ani som o tom nevedel
  Vidieť, že si vážia zákazníka.

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  super cena
  bezproblémová funkčnosť
  malý darček
  Môj druhý nákup.

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  Maximálná spokojnosť s promptným vybavením objednávky/menej ako 24 hodín/, dúfam však,že mi kazeta vydrží dlhšie ako posledná objednávka pred rokom/nevydržala na 800 kopií ako bolo deklarované, bolo to maximálne
  400 kopií, ale aj tak som spokojná, i keď cena dosť vzrástla takmer o 5 eur
  oproti predchádzajúcej objednávke