HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP M681z

Popis kategórie

HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP M681z je výkonná multifunkčná farebná laserová tlačiareň, navrhnutá s dôrazom na rýchlu a efektívnu tlač v podnikovom prostredí. S technológiou JetIntelligence prináša nielen vynikajúcu farebnú tlač, ale aj zvýšenú efektivitu využitia tonerov.Tlačiareň je vybavená pokročilými funkciami toku dokumentov, čo umožňuje ľahké skenovanie a distribúciu dokumentov do rôznych destinácií, ako sú e-maily, siete alebo cloudové úložiská. S rýchlosťou tlače až do 50 strán za minútu zvládne spracovávať rozsiahle tlačové projekty s rýchlosťou a presnosťou.Intuitívny farebný dotykový displej umožňuje jednoduchú navigáciu a ovládanie tlačiarne, čím znižuje čas potrebný na nastavenie a konfiguráciu. Tlačiareň M681z tiež poskytuje široké možnosti pripojenia, vrátane bezdrôtového pripojenia, čo zvyšuje flexibilitu a mobilitu pri tlači.S bezpečnostnými funkciami, ako je autentifikácia užívateľov a šifrovanie dát, je chránená citlivá firemná informácia. Možnosť správy tlačových úloh a nastavení cez webové rozhranie uľahčuje správu tlačového parku.HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP M681z je spoľahlivou voľbou pre podniky, ktoré potrebujú výkonnú tlačiareň s pokročilými funkciami toku dokumentov a vynikajúcou farebnou tlačou pre svoje každodenné potreby.
Zobraziť celý popis Skryť popis
 • Náplň pre HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP M681z doručíme po celej SR a na stovky pobočiek
 • Garantujeme že táto náplň pre HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP M681z je plne kompatibilná
 • Táto náplň poskytuje vysokú kvalitu a stálosť tlače
 • Výhodné balenia s ešte väčšou úsporou na tlači
Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie

  S touto kombináciou filtrov si nevieme poradiť. Žiaľ, takýto tovar nemáme.

  Skúste použiť iné filtre alebo nám zavolajte na číslo 0940 500 540 alebo napíšte mail na info@tonezo.sk a radi vám s výberom pomôžeme.

Recenzie

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  super cena čo je u mňa prvoradé
  dostal som darček vodotesné puzdro, ani som o tom nevedel
  Vidieť, že si vážia zákazníka.

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  super cena
  bezproblémová funkčnosť
  malý darček
  Môj druhý nákup.

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  Maximálná spokojnosť s promptným vybavením objednávky/menej ako 24 hodín/, dúfam však,že mi kazeta vydrží dlhšie ako posledná objednávka pred rokom/nevydržala na 800 kopií ako bolo deklarované, bolo to maximálne
  400 kopií, ale aj tak som spokojná, i keď cena dosť vzrástla takmer o 5 eur
  oproti predchádzajúcej objednávke