HP Color LaserJet Enterprise flow M880z

Popis kategórie

Tento popis je venovaný tlačiarke HP Color LaserJet Enterprise flow M880z. Táto výkonná tlačiareň prináša vysokú kvalitu tlače a širokú škálu funkcií, ktoré zlepšujú produktivitu a efektivitu tlačových úloh. S vysokou rýchlosťou tlače a automatickým dvojstranným tlačou je táto tlačiareň ideálna pre podniky a firemné prostredia, kde je potrebné tlačiť veľké objemy dokumentov. HP Color LaserJet Enterprise flow M880z prináša vynikajúcu kvalitu tlače s vysokým rozlíšením a živými farbami. S technológiou LaserJet môžete očakávať ostrý text a detailné obrázky na každom výtlačku. Táto tlačiareň je tiež vybavená pokročilými bezpečnostnými funkciami, ktoré chránia vaše dôležité dokumenty a citlivé údaje. S rýchlosťou tlače až 46 strán za minútu v čiernobielej a farebnej tlači, táto tlačiareň vám pomôže zvládnuť aj tie najnáročnejšie tlačové úlohy. HP Color LaserJet Enterprise flow M880z je taktiež vybavený rozsiahlymi sieťovými možnosťami, čo umožňuje jednoduché pripojenie k vašej firemnej sieti a zdieľanie tlačiarne s ostatnými používateľmi. Okrem toho obsahuje aj pokročilé funkcie správy tlačiarne, ktoré umožňujú monitorovať a riadiť tlačové úlohy z centrálneho miesta. S touto tlačiarňou budete mať absolútnu kontrolu nad tlačovými úlohami vo vašom podniku. HP Color LaserJet Enterprise flow M880z je spoľahlivý a výkonný tlačiareň, ktorá ponúka vysokú kvalitu tlače a širokú škálu funkcií. S touto tlačiarňou budete mať všetko, čo potrebujete na zvládnutie aj tých najnáročnejších tlačových úloh. Bez ohľadu na to, či potrebujete tlačiť veľké objemy dokumentov alebo špecializované tlačové úlohy, táto tlačiareň vám poskytne výkon a kvalitu, ktoré potrebujete pre svoje podnikanie.
Zobraziť celý popis Skryť popis
 • Náplň pre HP Color LaserJet Enterprise flow M880z doručíme po celej SR a na stovky pobočiek
 • Garantujeme že táto náplň pre HP Color LaserJet Enterprise flow M880z je plne kompatibilná
 • Táto náplň poskytuje vysokú kvalitu a stálosť tlače
 • Výhodné balenia s ešte väčšou úsporou na tlači
Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie

  S touto kombináciou filtrov si nevieme poradiť. Žiaľ, takýto tovar nemáme.

  Skúste použiť iné filtre alebo nám zavolajte na číslo 0940 500 540 alebo napíšte mail na info@tonezo.sk a radi vám s výberom pomôžeme.

Recenzie

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  super cena čo je u mňa prvoradé
  dostal som darček vodotesné puzdro, ani som o tom nevedel
  Vidieť, že si vážia zákazníka.

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  super cena
  bezproblémová funkčnosť
  malý darček
  Môj druhý nákup.

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  Maximálná spokojnosť s promptným vybavením objednávky/menej ako 24 hodín/, dúfam však,že mi kazeta vydrží dlhšie ako posledná objednávka pred rokom/nevydržala na 800 kopií ako bolo deklarované, bolo to maximálne
  400 kopií, ale aj tak som spokojná, i keď cena dosť vzrástla takmer o 5 eur
  oproti predchádzajúcej objednávke