HP Color LaserJet 5m

Popis kategórie

podrobný opis tlačiarne HP Color LaserJet 5m. Táto tlačiareň je špičkovým zariadením vybaveným najnovšími technologickými inováciami, ktoré zabezpečujú vynikajúcu kvalitu tlače a spoľahlivosť. HP Color LaserJet 5m je ideálnym riešením pre domácnosti aj malé kancelárie, ktoré potrebujú vysokokvalitný farbou tlačiť. S tlačiarňou HP Color LaserJet 5m môžete očakávať vynikajúce výsledky tlače s rozlíšením až 600 x 600 dpi, čo zabezpečuje ostré a detailné výstupy. Táto tlačiareň je vybavená rýchlym procesorom a pamäťou, čo umožňuje rýchlu spracovanie tlačových úloh a minimalizuje čakacie doby. Okrem toho má HP Color LaserJet 5m veľkú kapacitu papiera, čo znamená, že sa nemusíte starať o časté dopĺňanie papiera pri tlači väčších objemov dokumentov. Jedným z kľúčových prvkov HP Color LaserJet 5m je jeho spoľahlivosť a jednoduché ovládanie. Tlačiareň je navrhnutá tak, aby minimalizovala výskyty porúch a zaručila bezproblémovú prevádzku. Okrem toho je ovládanie tlačiarne intuitívne a užívateľsky prívetivé, čo znamená, že ľahko zvládnete všetky tlačové úlohy bez zbytočných komplikácií. HP Color LaserJet 5m tiež ponúka širokú škálu možností pripojenia, vrátane USB a Ethernet portov, čo umožňuje jednoduché pripojenie k rôznym zariadeniam a zdieľanie tlačiarne v sieti. Toto zabezpečuje flexibilitu a pohodlie pri používaní tlačiarne v rôznych pracovných prostrediach. Celkovo je HP Color LaserJet 5m vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivú a vysoko kvalitnú tlačiareň. S jej vynikajúcimi vlastnosťami a schopnosťami je ideálnym partnerom pre každodenné tlačové potreby. Nech už potrebujete tlačiť textové dokumenty, farebné prezentácie alebo fotografie, HP Color LaserJet 5m vám poskytne vynikajúce výsledky a spokojnosť s tlačou.
Zobraziť celý popis Skryť popis
 • Náplň pre HP Color LaserJet 5m doručíme po celej SR a na stovky pobočiek
 • Garantujeme že táto náplň pre HP Color LaserJet 5m je plne kompatibilná
 • Táto náplň poskytuje vysokú kvalitu a stálosť tlače
 • Výhodné balenia s ešte väčšou úsporou na tlači
Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie

  S touto kombináciou filtrov si nevieme poradiť. Žiaľ, takýto tovar nemáme.

  Skúste použiť iné filtre alebo nám zavolajte na číslo 0940 500 540 alebo napíšte mail na info@tonezo.sk a radi vám s výberom pomôžeme.

Recenzie

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  super cena čo je u mňa prvoradé
  dostal som darček vodotesné puzdro, ani som o tom nevedel
  Vidieť, že si vážia zákazníka.

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  super cena
  bezproblémová funkčnosť
  malý darček
  Môj druhý nákup.

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  Maximálná spokojnosť s promptným vybavením objednávky/menej ako 24 hodín/, dúfam však,že mi kazeta vydrží dlhšie ako posledná objednávka pred rokom/nevydržala na 800 kopií ako bolo deklarované, bolo to maximálne
  400 kopií, ale aj tak som spokojná, i keď cena dosť vzrástla takmer o 5 eur
  oproti predchádzajúcej objednávke