HP Color LaserJet 4550hdn

Popis kategórie

HP Color LaserJet 4550hdn je profesionálna farebná laserová tlačiareň, ktorá prináša vynikajúce výsledky a vysokú spoľahlivosť. Tento model je navrhnutý pre stredne veľké a veľké pracovné skupiny, ktoré potrebujú vysoko kvalitnú farebnú tlač. S výkonným procesorom a veľkou pamäťou zaručuje rýchle a efektívne tlačenie dokumentov. HP Color LaserJet 4550hdn disponuje výkonným tlačovým strojom s rozlíšením až 600 x 600 dpi, čo zaisťuje ostré a presné tlačové výstupy. Táto tlačiareň podporuje rôzne formáty tlače, vrátane obál, etikiet, brožúr a prezentácií. S kapacitou papiera až 600 listov môže tento model spracovať aj veľké tlačové úlohy bez problémov. HP Color LaserJet 4550hdn je vybavený rôznymi pripojeniami, vrátane Ethernetu a USB, čo umožňuje pripojenie k rôznym sieťovým a zariadeniam. Tento model tiež podporuje rôzne operačné systémy, čo z neho robí všestranné riešenie pre rôzne pracovné prostredia. Okrem toho je táto tlačiareň vybavená aj bezpečnostnými funkciami, ako je šifrovanie a autentifikácia, čo zabezpečuje ochranu citlivých údajov. HP Color LaserJet 4550hdn je skutočne výkonná tlačiareň, ktorá ponúka vysokú kvalitu tlače a spoľahlivosť. S rôznymi možnosťami pripojenia a podporou rôznych formátov tlače je ideálnym riešením pre stredne veľké a veľké pracovné skupiny. Nech už potrebujete tlačiť prezentácie, brožúry alebo obálky, tento model vám poskytne všetko, čo potrebujete pre profesionálnu tlač.
Zobraziť celý popis Skryť popis
 • Náplň pre HP Color LaserJet 4550hdn doručíme po celej SR a na stovky pobočiek
 • Garantujeme že táto náplň pre HP Color LaserJet 4550hdn je plne kompatibilná
 • Táto náplň poskytuje vysokú kvalitu a stálosť tlače
 • Výhodné balenia s ešte väčšou úsporou na tlači
Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie

  S touto kombináciou filtrov si nevieme poradiť. Žiaľ, takýto tovar nemáme.

  Skúste použiť iné filtre alebo nám zavolajte na číslo 0940 500 540 alebo napíšte mail na info@tonezo.sk a radi vám s výberom pomôžeme.

Recenzie

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  super cena čo je u mňa prvoradé
  dostal som darček vodotesné puzdro, ani som o tom nevedel
  Vidieť, že si vážia zákazníka.

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  super cena
  bezproblémová funkčnosť
  malý darček
  Môj druhý nákup.

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  Maximálná spokojnosť s promptným vybavením objednávky/menej ako 24 hodín/, dúfam však,že mi kazeta vydrží dlhšie ako posledná objednávka pred rokom/nevydržala na 800 kopií ako bolo deklarované, bolo to maximálne
  400 kopií, ale aj tak som spokojná, i keď cena dosť vzrástla takmer o 5 eur
  oproti predchádzajúcej objednávke