PLA Filamenty

Popis kategórie

Tlačenie pomocou 3D technológie sa už stalo bežne dostupnou formou tlače. 3D tlačiarne sa vyrábajú v rôznych tvaroch a veľkostiach. Niektoré sú drahé stolové modely, iné sú prenosné a dajú sa prenášať ako bežné tlačiarne.

Plastové vlákna

Medzi najbežnejšie materiály používané pri 3D tlači patria plastové vlákna ABS a PLA, ale k dispozícii je aj mnoho ďalších. Pri výbere filamentov treba mať na pamäti jednu vec: musia byť kompatibilné s tlačiacim systémom vašej 3D tlačiarne. PLA (polylaktidové vlákna) filamenty neobsahujú žiadnu ropu a sú vyrábané z kukuričného škrobu.

Vždy zvoľte kvalitu

Pri kúpe PLA filamentov stavte vždy na overenú a kvalitnú značku, pretože ak vás zláka len nízka cena, môžu byť vo filamente napríklad bubliny, ktoré vám pri trojrozmernej tlači znehodnotia vás produkt a negatívne vplývajú aj na chod samotnej tlačiarne. PLA filamenty majú vysokú tvrdosť a sú ekologicky odbúrateľné. V ponuke sú neutrálne aj pestré farby PLA filamentov pre rôzne kreatívne 3D tlačiarenské účely na domáce aj podnikateľské využitie.

Zobraziť celý popis Skryť popis
Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Zobrazených 1-9 z celkovo 9 záznamov.

Recenzie

 • Overený zákazník

  (07.12.2022)

  Vyborne ceny
  Jednoduchy web, najdes co potrebujes
  Spickova komunikacia, ziadne otravne zbytocne maily

 • Overený zákazník

  (07.12.2022)

  Tovar bol dodany podla dohody dobra spolupraca

 • Overený zákazník

  (06.12.2022)

  pre mna je to lokalny obchod a rad ho vyuzivam

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info