PLA Filamenty

Popis kategórie

Tlačenie pomocou 3D technológie sa už stalo bežne dostupnou formou tlače. 3D tlačiarne sa vyrábajú v rôznych tvaroch a veľkostiach. Niektoré sú drahé stolové modely, iné sú prenosné a dajú sa prenášať ako bežné tlačiarne.

Plastové vlákna

Medzi najbežnejšie materiály používané pri 3D tlači patria plastové vlákna ABS a PLA, ale k dispozícii je aj mnoho ďalších. Pri výbere filamentov treba mať na pamäti jednu vec: musia byť kompatibilné s tlačiacim systémom vašej 3D tlačiarne. PLA (polylaktidové vlákna) filamenty neobsahujú žiadnu ropu a sú vyrábané z kukuričného škrobu.

Vždy zvoľte kvalitu

Pri kúpe PLA filamentov stavte vždy na overenú a kvalitnú značku, pretože ak vás zláka len nízka cena, môžu byť vo filamente napríklad bubliny, ktoré vám pri trojrozmernej tlači znehodnotia vás produkt a negatívne vplývajú aj na chod samotnej tlačiarne. PLA filamenty majú vysokú tvrdosť a sú ekologicky odbúrateľné. V ponuke sú neutrálne aj pestré farby PLA filamentov pre rôzne kreatívne 3D tlačiarenské účely na domáce aj podnikateľské využitie.

Zobraziť celý popis Skryť popis
Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Zobrazených 1-2 z celkovo 2 záznamov.

Recenzie

 • Overený zákazník

  (17.04.2024)

  vyhoda osobneho odberu
  najlepsie ceny u nas
  Vsetko v poriadku

 • Overený zákazník

  (17.04.2024)

  rýchle riešenie a vybavenie objednávky
  malý darček potešil do kancelárie
  Pohoda

 • Overený zákazník

  (17.04.2024)

  ochotný personál
  najlepšia cena čo som našiel
  doprava zadarmo