Filamenty Nebula

Popis kategórie

3D tlač je výrobný proces, pri ktorom sa na vytvorenie fyzických objektov používa kvalitná 3D tlačiareň a do nej sa dávajú náplne označované ako filamenty. Poprednou značkou filamentov, na ktoré sa pri 3D tlači budete môcť spoľahnúť, je spoločnosť Nebula s výrobou v EÚ. Filamenty sú kľúčovou zložkou 3D tlače a možno ich zakúpiť v mnohých rôznych kvalitatívnych, farebných, ale aj zložkových variantoch.

Čo je filament Nebula?

3D tlačové vlákno filament Nebula je špeciálny materiál na 3D tlač vyrobený z plastového vlákna. Používa sa na tlač objektov z trojrozmerných digitálnych modelov. Najčastejšie používané materiály sú ABS, PLA a nylon. Nanočastice, ktoré filamenty obsahujú, umožňujú tlačiť plast oveľa rýchlejšie ako iné vlákna. To pomáha vytvárať výrobky, ktoré sú lacnejšie a cenovo dostupnejšie.

Majú skvelú výdrž

Kvalitné Nebula filamenty sú silné a odolné a pri 3D tlači vydržia väčšie namáhanie bez toho, aby sa zlomili alebo praskli tak ľahko ako iné plastové filamenty. Zároveň si pri týchto filamentoch môžete byť istí konštantným priemerom v celej jeho dĺžke.

Zobraziť celý popis Skryť popis
Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Zobrazených 1-1 z 1 záznamu.

Recenzie

 • Overený zákazník

  (19.05.2024)

  100% spokojnosť

 • Overený zákazník

  (16.05.2024)

  Rýchly a spoľahlivý
  -
  Opakovaná objednávka, som spolojná

 • Overený zákazník

  (14.05.2024)

  cena
  rýchlosť